آگهی در مکانیزم

رای دهی:  / 8
ضعیفعالی 

مطالبی که به صورت روزانه بر روی سایت مکانیزم قرار می‌گیرند، از نظر علمی، نگارشی و جذابیت برای خواننده (به عنوان مثال قرار دادن تصاویر گویا) دارای بالاترین کیفیتی هستند که در توان دست‌اندرکاران آن می‌باشد. بنابراین از استفاده از مطالب کپی شده از سایت‌های دیگر و مطالب نامفهوم اجتناب شده است. همچنین از هیچ‌یک از روش‌های غیر اخلاقی افزایش بازدید کننده استفاده نشده است. بنابراین انتظار می‌رود که تمامی بازدیدکنندگان مکانیزم متخصصان یا صاحبان صنایع باشند که در صورت هدایت آن‌ها به مسیر درست، بتوان از میان آن‌ها مصرف‌کنندگان واقعی را برای یک صنعت خاص پیدا کرد.

در این میان آگاهی درباره کانال‌های ارتباطی مکانیزم، شامل سایت مکانیزم، حساب لینکدین و کانال تلگرام می‌تواند به انتخاب شما کمک کنند. در ادامه، اطلاعات و آخرین آمار این سه کانال ارتباطی را به استحضار می‌رساند. 

خواهشمند است جهت سفارش آگهی در سایت مکانیزم بر اساس طرح‌هایی که در این مقاله توضیح داده شده‌اند با ای‌میل زیر تماس بگیرید: 

 

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید 

 

آخرین آمار سایت مکانیزم (به روز رسانی در 13/2/95)

آدرس سایت

 

www.mechanism.ir

رتبه آلکسا

 

380495

بازدیدکنندگان 30 روز گذشته

تعداد بازدید‌کنندگان

70246

تعداد کلیک

2.3 میلیون

بازدیدکنندگان 1 سال گذشته

تعداد بازدید‌کنندگان

497244

تعداد کلیک

19 میلیون

 

آخرین آمار حساب لینکدین مکانیزم (به روز رسانی در 13/2/95)

آدرس

https://ir.linkedin.com/in/mechanism-engineers-9a917a90

تعداد دنبال‌کنندگان

1881

 

آخرین آمار کانال تلگرام مکانیزم (به روز رسانی در 13/2/95)

آدرس

https://telegram.me/mechanismengineers

تعداد اعضا

263


بنرها

بنرها تصاویر گرافیکی هستند در ستون‌های سمت چپ، راست و یا بالای سایت قرار می‌گیرند و دارای لینک به آدرس مد نظر سفارش‌دهنده می‌باشند. طرح‌های بنر سایت مکانیزم و فضای موجود برای آن‌ها مطابق با جدول زیر است.

 

طرح‌های بنر سایت مکانیزم

طرح

محل درج در سایت

عرض (پیکسل)

ارتفاع (پیکسل)

BT1

کل بالای سایت

515

80

BL1

ستون سمت چپ

165

80

BL2

ستون سمت چپ

165

180

BL3

ستون سمت راست

165

280

BR1

ستون سمت راست

165

80

BR2

ستون سمت راست

165

180

BR3

ستون سمت راست

165

280


موارد مهم

 • جهت رسیدن به کیفیت بالاتر در نمایش تصاویر، ابعاد بنرهایی که برای ما ارسال می‌کنید تا حد ممکن با ابعاد جدول بالا برابر و یا نسبت تناسب آن‌ها یکی باشد؛ در غیر این صورت ممکن است هنگام قرار گرفتن بنر در سایت نسبت تناسب آن به هم بخورد.
 • تمامی بنرها در همه صفحات سایت نمایش داده می‌شوند.
 • مکان قرارگیری بنر در ستون‌های سمت چپ و راست نسبت به بنرهای دیگر (بالا و پایین بودن آن) به این صورت است که بنرهای قدیمی‌تر در بالا قرار گیرند.
 • با توجه به این که ستون سمت راست محل قرار گرفتن منوی اصلی و برخی ماژول‌های خاص مدیریتی است، بنرهای سمت راست در زیر این آیتم‌ها قرار می‌گیرند.

  

مقالات ویژه

مقالات ویژه، مقالاتی هستند که توسط صاحبان مشاغل جهت معرفی شرکت و یا محصولات نوشته می‌شود و دارای لینک یا لینک‌هایی به آدرس‌های دلخواه سفارش‌دهنده‌ می‌باشند. یک پکیج مقاله ویژه شامل موارد زیر خواهد بود:

 • قرار گرفتن کل مقاله در داخل سایت در مجموعه مرتبط با مقاله به مدت یک سال
 • قرار گرفتن خلاصه مقاله با لینک به مقاله اصلی در صفحه اول سایت
 • قرار گرفتن یک پست دارای لینک به مقاله در حساب لینکدین مکانیزم
 • قرار دادن یک پست دارای لینک به مقاله اصلی در کانال تلگرام مکانیزم

جهت سفارش مقاله ویژه، سفارش‌دهنده یک فایل در فرمت word حاوی مقاله که تصاویر در داخل آن قرار داشته باشند تهیه می‌کند. لازم است که فایل کلیه تصاویر به صورت جداگانه نیز ارسال شوند. به عنوان مثال برای یک مقاله دارای 2 تصویر، یک فایل در فرمت rar یا zip حاوی فایل word مقاله و 2 عکس ارسال گردد.

یک عکس کوچک به عنوان معرفی مقاله در ابتدای همه مقالات درج می‌شود. لازم است که این عکس با نام فایل introduction در پکیج ارسالی (که در بالا توضیح داده شد) قرار گیرد، در غیر این صورت انتخاب آن با سلیقه مکانیزم خواهد بود.

در پایین فایل word ارسالی، لینک‌های مد نظر قرار داده شوند و به هر کدام یک شماره اختصاص داده شود. می‌توان با استفاده از این لینک‌ها، کلمات و عبارات خاصی در داخل مقاله به صورت hyperlink نمایش داده شوند. در این صورت این عبارات به صورت های‌لایت سبز مشخص شوند و در جلوی عبارت نیز شماره لینک در داخل پرانتز درج شود. لازم به ذکر است که تعداد لینک‌های متمایز استفاده شده در مقاله تعیین‌کننده هزینه آن خواهد بود و محدودیتی در تعداد استفاده از هر لینک وجود ندارد.

 

موارد مهم

 • از دید مکانیزم، مقالات ویژه کارهای تیمی مشترکی با صاحبان صنایع هستند که مکانیزم نیز از منافع آن (جذب بازدیدکننده، افزایش بار فنی و ...) استفاده خواهد کرد. بنابراین ما حداکثر تلاش خود را در جهت افزایش کیفیت مقاله و قرار دادن آن در بهترین محل در سایت انجام خواهیم داد.
 • جهت ایجاد یکنواختی در کلیه مقالات سایت، مقالات دریافتی تحت ویرایش گرامری قرار خواهند گرفت.
 • در مورد تعداد صفحات مقالات و تعداد عکس‌ها محدودیتی وجود ندارد ولی معمولا مقالات بالای سه صفحه برای خواننده غیر جذاب خواهد بود. بنابراین توصیه می‌شود تعداد صفحات به زیر دو صفحه محدود بمانند. منظور از تعداد صفحات بدون احتساب عکس‌ها می‌باشد.
 • عرض عکس‌هایی که در سایت بارگذاری می‌شود، حداکثر 600 پیکسل است و بنابراین سایز عکس‌های بزرگ‌تر از آن کوچک خواهد شد. توجه به این مساله می‌تواند در کاهش حجم فایل‌های ارسالی توسط سفارش‌دهنده بسیار موثر باشد.
 • لینک مقاله در صفحه اول سایت در ابتدا در بالای صفحه قرار می‌گیرد و پس از اضافه شدن مقالات جدید به پایین صفحه می‌رود. مجموعا 40 لینک در صفحه اول سایت قرار دارند و با در نظر گرفتن حدود 2 مقاله جدید در هر روز کاری، انتظار می‌رود که لینک مقاله حدود یک ماه در صفحه اول سایت باقی بماند.

 

طرح‌های مقالات ویژه در مکانیزم

نام طرح

تعداد لینک

A1

1

A2

2

A3

3 تا 5

A4

5 تا 10