درباره ما

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره
 

به نظر می‌رسد که همیشه جای یک پایگاه اینترنتی مرجع و کامل فارسی، برای پاسخ به نیازهای مهندسان و فعالان صنعت خالی بوده است. در سوم تیرماه 1389 تعدادی از دانش‌آموختگان دانشگاه‌های برتر ایران که در رشته‌ها و بخش‌های مختلف صنعت مشغول فعالیت بودند، تصمیم به راه‌اندازی وب سایت مهندسی مکانیزم گرفتند.

هدف اصلی مکانیزم، فراهم آوردن امکان دسترسی ساده و روان مهندسان و فعالان صنعت ایران به تمام اطلاعات مورد نیاز است. این اطلاعات می‌تواند شامل مقالات فنی، معرفی شرکت‌های صنعتی فعال، معرفی محصولات صنعتی و خدمات مهندسی، نمایشگاه‌ها، فرصت‌های شغلی و مانند آن باشد.

شعار ما در مکانیزم، تلاش برای پیوسته کامل شدن است. تا به امروز بیش از 1000 مقاله مهندسی منحصر به فرد بر روی سایت قرار گرفته است و حرکت ما به سمت افزایش مقالات و تکمیل مقالات موجود است و چنانچه در بالا اشاره شد، در کنار آن به مسایل روز صنعت و تامین دیگر اطلاعات روز مورد نیاز بازدیدکنندگان نگاه ویژه خواهیم داشت.

سیاست ما این است که کلیه اطلاعات ارایه شده را مورد بررسی قرار گیرند تا بتواند اعتماد و راحتی بازدیدکنندگان را به همراه داشته باشد. با این وجود به این امر اذعان داریم که راستی‌آزمایی تمام مطالب علمی و رخدادهای جاری صنعتی و خارج از توان مجموعه مکانیزم و یا هر مجموعه دیگری است. در این راه نیاز روزافزونی به راهنمایی، پیشنهادات و انتقادات شما همراهان فرهیخته خواهیم داشت.

لطفا نظرات خود را از طریق ای‌میل زیر با ما در میان بگذارید:

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

logo-samandehi

آخرین آگهی